BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

1633262 žingsniai atsipirko!

Taip taip, pagaliau pasibaigė departamento žingsniavimo konkursas. Pajamiau 5-ą vietą ir dabar vaikštau baisiai pasipūtus ((: Taip pat paaiškėjo, kad ne aš viena skaitau departamento naujienlaiškį, kuriame buvo paskelbtas “top 11” – daug kas sveikino, stebėjosi, na žodž, pasijaučiau kaip tikra žvaigždė. Matyt labai jau išsiskiria vardas mano iš tų visų *son, lengva pastebėt kad kažkas ne taip.

Tai kas būtų buvę jei būčiau pirmą vietą pajamus? ech, svajuko dramblionės.. Nežinau kaip ten ta laimėtoja sugebėjo nueit 2,5 mln žingsnių, paskaičiavau kad vidurkis gaunas ~16000 žingsnių per dieną, gi čia baisiai daug. Mano vidurkis buvo apytiksliai 10500 žingsnių, ir tai teko neblogai paplušėt ir į daug žygių eit kad toks puikus būtų (:

Nežinau kiek iš viso buvo dalyvių kurie žingsniamačio nenumetė po pirmos savaitės, bet iš vienuolikos paskelbtų (įtariu, kad tiesiog paskelbė visus perlipusius milijoną) – 4 doktorantės (dvi lietuvės), 6 administratorės ir viena ekonomė. Vyriškos giminės atstovų kažkodėl nėra… Na tokios jau labai moteriškių lenktynės ((: Turint omeny, kad tos visos administratorės vien darbe privaikšto belenkiek, tai sakyčiau dar visai neblogai pasirodžiau.

Paskutinis sakinys apie “Jumbopriset” yra labai švediškas – tai pranešimas, kad paguodos prizas įteiktas neišvardintam asmeniui, matyt už drąsą atsiųst kažkokį labai jau mažą rezultatą.

Gaila taip ir nesužinojau, koks buvo pagrindinis prizas (kažkokia konspiracija ir slaptumas, nesuprasi), bet man irgi šis tas teko, yeah! [: kaip ten sako, nachaliavu i uksus sladkij. O čia dar ir nuosavu prakaitu uždirbtas.

Jeigu ką, tai čia tokia guma su rankenom, angliškai vadinasi Fitness tube, atseit jau su šita tai gali viską ir beleką mankštint visaip kaip. Net CD pridėtas. Na, gal kada panaudosiu kai labai užsimanysiu namie mankštintis. Ką ten gali žinot. O gal šiaip kur pravers, pvz skalbinius padžiaut… Bus matyt.

Esmė, kad dalyvavau, neprastai pasirodžiau ir dar kažką davė. Ne?

Ir iš tikro labai pakilo motyvacija vaikščiot. Žingsniamatį ir toliau nešioju (: Pripratau ir šiaip patinka žinot ar daug judėjau per dieną ar nelabai. Reiks gal artimu metu prapublikuot statistikas ir santrauką didžiausių pasivaikščiojimų (bo pastaruoju metu tai vos ne kiekvieną savaitgalį sulendam į gamtą ir einam einam, tai negi visus aprašinėt detaliai, čia ne keliautojų klubas, žinote!). Uf.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (8)

 1. super! virš 1000 km nupėdinta!
  o prizas tai toks nelabai aiškus. galėjo kokį nors įdomesnį dalykėlį padovanoti. šlanga su rankenom, blyn :D jau kokia šokdynė geriau būtų.

 2. na prizas tiek kad sporto tematika. beje man geriau guma negu šokdynė - nemoku aš per ją šokinėt, o čia atseit visokius skirtingus raumenis galima treniruot. gal (:

 3. taip ir matau, kaip tu tampai tą gumą ir treniruojiesi.
  keista, kad nemoki šokinėt per šokdynę. bet aš pvz nemoku lanko sukti.

 4. ((: kiekvienam savo.. aš per šokdynę galiu peršokt, bet tik lėtu ritmu, nemoku greitai tai kaip ir jokios naudos tada.

 5. Normaliai. as visada galvojau kad jaunystej nueidavau daug… (200-300 km i menesi), bet itariu pas tave gautusi daugiau…
  vienzo sveikinu.

 6. nemanau kad nueinu taip daug, tu turbut daugiau (: mano zingsnio ilgis apie 70cm, tai jei daugint dienos vidurki is dienu skaiciaus menesyje tai tik kokie 220 km ir gaunasi (: uf. ale vistiek nemazai, kai pagalvoji

Rašyti komentarą