Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2009-11-12

Darbinis-Kurybinis maratonas

Publikuota: scientific, very

– O ką gi Shiny veikia, kad visai neberašo? – jūs paklausite. O aš atsakysiu:

- O gi Shiny mažai miega, daug laksto, labai įtemptai dirba, pvz. sėdi ir paišo schemas su Inkscape

Na, argi ne gražu? ((: Kokias dvi dienas prasilinksminau, nes ir Inkscape teko perprast o ir šiaip detalių daug ir vis kažką patobulint užsimanydavau, ar prismindavau, kad pvz. aušinimo vamzdukų nenupiešiau. Tai va. Jeigu ką, tai dabar visi žinosit, va taip mano Jessie (beje, nuo techninio gripo beveik pasveiko, tik kartais pasiožiuoja įtartinai) atrodo, galvoju gi bus nuo šiol visiems daug aiškiau kai pasakosiu kas ir kaip ir su kuo! Ar ne? ((: Tiesa, reiktų atnaujint ir dar vieną magnetroną pripiešt nes penktadienį įmontavom, tai dabar dideliam mano džiaugsmui galima visko daug augint, nes turim aliuminio, skandžio ir titano taikinius, woo-hoo! Jau net auginau titano nitrida užvakar, bais’ gražus, šauniai blizga, toks auksinis, šnai šnai (© Sesė).

Aišku, piešiau tai ne šiaip savo malonumui, o kaip atsiskaitymą už kursą “Vacuum technologies”, reikėjo aprašyt sistemą, kokius aparatus turim pajungtus, sukurt instrukcijas, kaip naudotis (na, tą jau turėjau iš anksčiau, panelė instrukcijų maniakė) ir uždokumentuot galimus pavojus (angliškai tai vadinasi Risk assessment, o lietuviškai tai neįsivaizduoju… Rizikos įvertinimas?)

Smagu buvo, bent jau paišymo dalis. Visai nieko tas Inkscape, kai įpranti. Ir nemokamas. Šiandien vėl sulindau, bo reikės skylių išgręžt ant bandinio laikiklio, tai reik mūsų meistrams tiksliai pavaizduot, kur tos skylės bus. Ta-dam!

Kairėje – planas chuliganas, kaip sutalpinti tris bandinius (geltoni), juos prispaudžiant skardelėm (maži rombukai), prisuktomis varžteliais (maži apskritimukai). Dešinėje bandžiau matuot atstumus visokius, gi ne belekur tinka. Įdomu, labai juokiasi iš mano gabumų dabar meistrai žiūrėdami į super advanced brėžinį, ar ne… Iš trečio skaičiaus po kablelio milimetruose tai turbūt tikrai juokiasi ((: Ale, bet ką man žinot. Tegu patys apvalina, geriau išmanydami!

Tai tiek. Įrašas skiriamas redapples, kuris nors ir pats nebeblog’ina beveik (ha, apskundžiau), bet kartais sugalvoja man primint ir papriekaištaut kad ir aš užtilau. Taip sakant, mano išorinė sąžinė, ačiū (:

Sekantis įrašas turbūt bus apie skaniausią pasaulyje moliūgų pyragą pagal kaimyno amerikono močiutės receptą, stay tuned.

Patiko (0)


Atgal į: Darbinis-Kurybinis maratonas