Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2010-03-03

Trysmilijonžingsniadienis!

Publikuota: scientific, very

….Buvo prieš kokias dvi tris savaites (: Bet aš nepasiduosiu, vistiek aprašysiu! Kad ir laboratorijoje sedėdama, kas tris minutes rankenėlę pasukdama… Pastaruoju metu absoliučiai nėra niekam laiko, plėšomės, auginam bandinius nes nuo pirmadienio su mano mieląja Jessie dirbs kitas kolega, net nežinau kada sekantį kartą pavyks kažką nuveikt. Pagrindinė užduotis - prisigamint bandinių tiek, kad viską ką tik įmanoma galėtumėm pamatuot, išanalizuot ir tinkamai pasiruošt ICMCTF konferencijai San Diego. Mano pranešimas bus balandžio 29-ą, 14:30, galit ateit paklausyt ((:

OK, tiek to lyrinio nukrypimo. Bet kas gi tas trysmilijonžingsniadienis? Na, jei pamenat, arba jei ir nepamenat, tai mums darbe praitais metais išdalino žinsniamačius ir buvo varžybos, kas toliau nužygiuos. Pajamiau 5-ą vietą, ne juokai. Problema tame, kad prie žingsniamačio nešiojimo ir nuolatinio stebėjimo kiek gi judu kasdien labai pripratau, tai varžyboms pasibaigus nesugebėjau prisiverst nusisegt ir toliau renku žingsnius bei vedu vienai man įdomią statistiką ((: Žingsniomanė

Tai va. Pasiekiau gražų skaičiuką - tris milijonus žingsnių, tai galvoju reik viešai pasimandravot (: Jokių gilių minčių, tik gražus skaičius.

Kasdieniniai džiaugsmai ir patingėjimai… Rekordas 51224 žingsniai per vieną dieną - aišku per eilinį žygį, iš Åtvidaberg į Falerum (: Tikiuosi ir dabar kai tik sniegai nutirps sėkmingai tęsim bastymusis po visas įmanomas apylinkes. Dažniausiai mažiausiai žingsnių surenku sekmadieniais, kai bebūtų keista (:

Na va ir visas kelias, “žingsnis po žingsnio” (hah). Labiausiai didžiuojuos tuo kad pavyko išlaikyti žingsnių vidurkį per dieną didesnį nei 10000 - rekomenduojama dienos norma. Išmečiau dienas per kurias buvau be žingsniamačio, liko 290 dienos, o vidurkis 3008101/290=10373 žingsniai/dieną [:

Tai tiek šį kartą žinių iš Betikslės Statistikos Departamento. Su pavasariu visus! Artėja naujas žygių sezonas, valio!

Kitas įrašas… BUS! Kadanors tai tikrai! Kai tik išsimiegosiu! (:

Patiko (0)


Atgal į: Trysmilijonžingsniadienis!