BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Badaboom-keberiokšt

Šian parpuoliau su dviračiu. Pirmą kartą nusiverčiau būdama Švedijoj, tai dabar tiesiog kupina įspūdžių! ((:

O viskas buvo taip: greit važiavau, dariau posūkį į dešinę, aptikau link manes sparčiai atjudančius ir gana plačiai išsidėsčiusius du dviračius, paėmiau platesnį (per platų) posūkį ir neišsitilpau ant keliuko. Biški. Kadangi keliuko pakraštys yra minkšta žemė, tai mano mielasis Mingo labai pasimetė ir nuvirto. Kaip žinia, kai nuvirsta Mingo, nuvirsta ir ta, kuri mynė pedalus.

Finalas: dviratis guli, Aga čiūžteli per asfaltą keturiom.

Kadangi optimistai nesensta, o aš pageidaučiau būti amžinai jauna, tai radau teigiamų viso šio grandiozinio įvykio pusių (redvel, džiaukis, sąrašiukas):

 • Rankos buvo papuoštos dryžuotom pirštinėm-bomžinukėm, todėl delnai liko gražūs ir nenutarkuoti
 • Buvau su storais džinsais ir tai traumas biški sušvelnino (mano naiviu įsitikinimu)
 • Mingo nenukentėjo
 • iPod nenukentėjo
 • Susilaukiau užuojautos iš pro šalį važiuojančios švedės, net sustojo paklaust ar aš gyva
 • Linkopingo univeras labai nuostabus tuo, kad galima aptikti stendų su pirmosios pagalbos priemonėm, tokiom kaip chaliavi pleistrai. Dar nuo šiol žinau kad kopijavimo kambary yra pirmosios pagalbos vaistinėlė (įdomu, kodėl būtent kopijavimo kambary?)

Deja, parpuolimas nuo dviračio turėjo ir minusų:

 • Gana neblogai į asfaltą nusitarkavau abu kelius. Popa.
 • Suplėšiau savo mylimus (t.y. vienintelius) džinsus. Dar madinga dabar su plėšytais vaikščiot ar ne? O su kruvinais?
 • Biški ištepiau savo gražiąsias (vieninteles) pirštines.
 • Anksčiau ta posūkį visai mėgdavau
 • Nuo šiol nebegalėsiu girtis kad nei karto Švedijoj nekritau nuo dviračio.

Tokie vat nuotykiai.

O važiavau beje į “group meeting” univere, kuriame profesorė mane parodė grupės nariam (buvom 5-se) nes kaip ir jau visiems aišku kad be manes nieks nepretenduos į specialiai man sukurtą stipendiją. Ir dar gavau darbo vietą net! Turėsiu savo stalą ir kompą kažkokiam vizituojančių subjektų kambary, kur daug pertvarėlių ir daug žmogeliukų bazuojasi. Yay! [:

Rytoj ryte eisiu bandyti gauti gražų universitetinį e-mail’ą su pabaiga @ifm.liu.se ir sužinot kaip prisilogint į ant mano stalo kompą. Vakare vyks kažkokia konferecija kurioje mane vėl kažkam parodys (: Atrodo kad visas šitas stipendijos reikalas po truputį įgauna pagreitį ir pagaliau turėsiu ką veikti.

Rodyk draugams

Komentarai (11)

 1. redapples:

  your own private cubicle. yay!

  aš tai šiandien susikūriau savo @ff.vu something mailą - man jo reikia vien tam, kad pabandyčiau prisijungti prie ff wi-fi su savo maku. kaip viktoras sakė - sklando legendos, kad legaliai prisijungti prie ff wireless yra sunkiau nei įsilaužti į pentagoną. įdomu gi kaip viskas seksis. challenge.

  o dėl dviračių ir kritimų tai prieš kelias dienas vos nenuvirtau per daug užstabdęs važiuodamas nuo kalno, kurio pabaigoje buvo smėlio. taigi - priekinis ratas nuslydo į kairę, o man teko judėti į priekį be dviračio pagalbos. gerai, kad sugebėjau išstovėti ant kojų su nedidele rankos pagalbą. nes tik po įvyko supratau, kad kuprinėje vežiau savo maką :)

  beje, kaip švedijoj reikalai su šalmais? privaloma-neprivaloma, populiaru? aš dabar tik su šalmu važiuoju. nors nesu normaliai nukritęs ar nutrenktas nuo dviračio, bet būtų kvaila galvoti apie šalmą tik gerai galvą sutrenkus - juk yra tikymybė, kad net nebus kaip pagalvoti.

  norėčiau daugiau dviračiu važinėti.

  beje, sveikinimai sėkmingai vystant savo karjerą.

  ir geri rinkimai ten švedijoj - dar labiau įsitikinau, kad ten visiškas socializmas - vienas kandidatas yra ir gerai. good for you, though :)

 2. joy:

  O aš sapnavau, kad važiuoju dviračiu ir kažkodėl labai laiminga pabudau.

 3. Oni:

  Vargšiuuuukė… Aš užtat galiu pasigirti, kad Lietuvoj nė karto nesitėškiau ant žemės. :P *tfu tfu tfu*

 4. shiny:

  as kazkada aiskinausi del wirelesso, skaiciavimo centre radau tokia shusni susegtu lapu su instrukcijom. kaip supratau reik atsisiust kazkoki sertificate ir susiinstaliuot ji i savo kompa tik tada gali prieit

  beje, sveikinu vel studentaujant! (:

  del shalmu: neprivaloma, pusetinai populiaru. t.y. maciau zmoniu su shalmais bet ne taip jau daug (: as kolkas tokio stilingo atributo nepropaguoju

  mano cubicle yra tik su dviem sienelem, kas manau yra visai neblogai (:

 5. Anonymous:

  Sveikinu su pirmu kartu - kritimu nuo dviracio Svedijoje! Esi jau kaip pakrikstyta ;)

 6. Roota:

  Voplia! Tai prisipazink dabar - ka kvasinai pries sesdama uz vairo??? Zinoma abyda, kad sukaliecinai rubus. As visad sakau, kad oda ir etc taigi uzgyja, o va pirstines bomzinukes tai ir ate ate :p

 7. shiny:

  zinok bomzinukes isgyveno! biski susiterliojo bet siaip gyvos

  as ir sakau kad oda sugis! bet va dzinsai taip ir liks praplyshe ((:

 8. Ambis:

  uj sveikinu su stipendijos faktu. Kazkaip praleidau shita tamstos pasisekima :)

 9. redvel:

  Va, koks geras žmogus - net po tokio baisiausiai baisaus įvykio stengiasi pradžiugint…

 10. Roota:

  Perkraciau memoirus savo. Kaip seniai neturejau jokio shasho ant keliu. Nuo tada, kai pasidariau pasikelus ir nustojau tusintis su kiemo mazvaikiu chebra :p

 11. shiny:

  Roota: as irgi senai shasho neturejau ant kojos. turbut nuo to laiko kai zukauciznoj ant zvirkelio su dviraciu drebiausi (:

  redvel: o kas belieka (:

  Ambis: geriau veliau negu niekad, aciu

  joy: as nebesapnuoju, kai vazineju kasdien. bet vistiek labai laiminga. bvumm-bvumm

Rašyti komentarą