BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Dėdė ūsas ir KOJA

Nors kažkada sakiau, kad serialas “Mano kaimynas dėdė Ūsas” kaip ir baigėsi pagrindiniam herojui išsikrausčius iš tuometinio mano kabineto, bet būna gi ir nauji sezonai, ne? ((: Kadangi karts nuo karto tenka susitikt šį personažą įvairiuose doktorantų kursuose, nuotykiai po nuotykių, tai galvoju pratęst savo pastebėjimus.

Po praitos savaites intensyvaus “Ion Beam Material Analysis” (kai per vieną savaitę apturėjom 10 dvivalandinių paskaitų ir visos apie tą patį, supa dupa įdomu tik į pabaigą jau galva buvo gana kvadratinė) manau likau juo sužavėta ne aš viena ((: Legenda sklinda, žmonės jau šnabždasi, įtariu kad greitai bus pradėtos gamint maikutės, plakatai ir vėliavėlės visiems dėdės Ūso fanams. Ak! Dėdė Ūsas reiškėsi kaip mokėjo, kaip galėjo, klausinėdamas visokių egzistencinių filosofinių klausimų ir jau kai dėstytojas parodė kad yra simuliacijos to paties matavimo spektro tai iš vis pareiškė kad kam tada apskritai bandinius daryt ((: Dėstytojo rankos taip ir nusviro..

Bet baisiausia ne tai. Daug baisesnis faktas, kad jis i darbą važiuoja su shiltu megztiniu, vilnone kepure, o apsiavęs sandalus be kojinių.. Na tarkim, gal pas jį termoreguliacija tokia. Bet kai vieną iš tų sandalų sugalvojo per paskaitą nusiimt, o sedėjo tai žinoma šalia manes.. Dar ir koją ant kojos užsikrovė, kad man turbūt geriau matytusi. OMG, neestetiška! Kadangi jo basa KOJA buvo tarp manes ir lentos, tai man teko puse paskaitos rankose laikyti papkę kad tą nuostabų vaizdą užstotų ir netrukdytų sekti ką dėstytojas kalba, nes labai jau dėmesį blaškė.. Tik nesakykit kad viskas čia čiotkai ir man vienai tokie dalykai užkliūva?

Šiaip tai į pabaigą net panašaus intelekto lygio jo tautiečiai pradėjo jį tildyt ir sakyt kad jis nesąmonių klausinėja. Tai jau net juos visus užkniso.. Tai šį tą apie žmogų pasako ((: Kuo toliau tuo labiau jis man pradeda primint poną Byną, bet ne visiškai gerąja prasme.

(gal čia biški nerišliai, bet sunku struktūrizuotais sakiniais išreikšti ir aprašyti tokį chaotišką ir unikalų reiškinį)

Bet vistiek nesuprantu, kaip tokius galima priimt į doktorantūrą Švedijoj?

Rodyk draugams

Komentarai (9)

 1. Roota:

  Iš kur tu ten sakei jis? Iš Bangladešo?

 2. RKR:

  :)))))))))))))))))))))))

 3. Nea, is nuostabios salies vardu Pakistanas ((:

 4. Kaip aš nemėgstu tokių išsišokėlių. O dar labiau tokių, kurie mano, kad čia viskas norma taip elgtis.
  Nu o koja… Ką aš galiu prakomentuot - absolutely gross ;)

 5. viktorija:

  hehe. foto, įdėk jo foto!

 6. viktorija - tai kad vis nepavyksta man jo nupaparacint (: bet vos tiktai tai iskarto!

  redvel - absolutely (:

 7. Liolik:

  O kodel nepavyksta? Telefono neturi kisenei?? :))

 8. nu prie ko telefonas ir nuotraukos? d: ((: fotografuoti reik su fotoaparatu
  beto kazkaip naglu veidu atstatyt i ji telefona ir fotkyt kazkaip nedrasu, dar ne taip mano demesi supras ar ka ((:

 9. Liolik:

  matai, jai jis tave kompromituota, tu irgi gali shlangu apsimest ir ji kompromituot. jei ka, galima visada pasipasakot kaip europieciams tas yra neiprasta.. :))

Rašyti komentarą