BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Dėdės Ūso galvosūkis po truputį dėliojasi

Taigi kokių naujienų turiu! Kokių pletkų! Tiesiog WOW! Visai netyčia užsiplepėjus su bendradarbiu penktadienį sužinojau krūvą naujų dalykų apie mūsų “nuostabųjį” dėdę Ūsą ir kaip jis iš vis atsidūrė doktorantų gretose. Yeah!

O buvo taip. Kažkada plius minus 2008-ų pradžioje darė dėdė Ūsas kažkokį projektą mūsų univere, matyt Pakistano ir Švedijos bendradarbiavimas kokis tai vyko. Švediško projekto vadovo savo sugebėjimais visai nesužavėjo ir kai bandė prašytis į doktorantūrą, vadovas pasakė “špyga tau taukuotą, o ne doktorantūrą, taigi tu durns” (na, aš čia aišku įsivaizduoju kad taip pasakė, bet matyt buvo kažkokiu mandagesniu būdu pavarytas, bet juk galima pasvajot). Čia turėjo viskas ir pasibaigti..

BET! Projekto vadovas padarė strateginę klaidą ir tuo momentu išvažiavo atostogaut porai savaičių, ar panašiai. Dėdė Ūsas ta proga pasinaudojęs nubėgo pas atitinkamos katedros vadą ir ilgai jam verkė, kaip “žmona, vaikai, darbo neturiu, labai noriu, pinigų duos Pakistanas, tik priimkit”. Na o tas ir patikėjo, kadangi artimiau su šitu žmogysta susidūręs nebuvo.

Vadovas grįžta, žiū - o dėdė Ūsas jau įdarbintas ((: Neblogas toks siurprizėlis, niekam nelinkėčiau.

Tai va. Aišku gana greitai net katedros vadui dašuto, kad visai be reikalo priėmė dėdę Ūsą, kadangi kompetencijos nulis, ničnieko per dienas neveikia (na, nebent lanko visus kursus iš eilės. Nieks nesako, kad juos ir išlaiko, bet paskaitos pastebėjau jam patinka) ir dar prie bendradarbių merginų pradėjo priekabiaut. Na, aš ačiū dievui ne jo skonio, bet pasirodo kad jei tik netekėjusi, nesvarbu ar turi bachurą, ar ne - jau dėdė Ūsas seilę varvina ir skambinėja. Va tau ir žmona ir vaikai.. Net du beje. Kartais atsiveda į darbą ir palieka poilsio zonoj.

Žodžiu, vargeli vargeli, visi už galvų susiėmę ir nebežino ką daryt. Visas fakultetas ošia. Pasirodo bandymai jį atleist jau nuo 2008 gegužės sukasi (net tyli apklausa ir paieška merginų, prie kurių priekabiavo, buvo daroma, bet kažkaip ten neišdegė).

Ir šiaip doktorantus atleist ne taip jau lengva, o dar jo alga iš Pakistano eina, tai iš vis - kaip atleist žmogų, kuriam nemoki atlyginimo? ((:

Viskas net įdomiau, negu aš galvojau… Tik nežinau ar yra čia ko džiaugtis ((: Laukite tęsinio!

Rodyk draugams

Komentarai (8)

 1. ideologinisvadas:

  vos ne Lietuva :D

 2. Ti****a Svedijos problema. Cia net jei moki atlyginima pats, sunku zmogu atleisti, net jei jis "prisidirbes" yra. Tiek profsajunga spaudzia, tiek nenusakoma svedu baime atviriems konfliktams :-)

 3. haha, amazing :D

 4. viktorija:

  :D
  nu bet ne absoliučiai jis durnas, jei sugebejo tokį Planą suregzti:)

  shiny, nufilmuok jį, kai vėl kokią nesąmonę darys, nufilmuok!!!

 5. Nebūtų iš to Pakistano, sakyčiau, prasisuko kaip tikras lietuvis ;)

 6. Shiny, kiba priešų įsigijai, kad Dėdės Ūso nuotykiai kažkam nepatinka? :)

 7. mano visi irashai vis kazkam nepatinka ((: o gal dede usas paslapcia moka lietuviskai ir net uzsiregistravo blogas.lt sistemoje kad galetu man vis minusa uzdet! visada yra tokia tikimybe.. gal

 8. na tai dėdė ūsas vienas, o kitas kas? :))

Rašyti komentarą