BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Dienos paukštis - Bjaurusis ančiukas

O gal žąsiukas? (:

Pagavom sekmadienį bežygiuodami iš Brokind į Rimforsa, lengvus 23 km idealiu oru (: Daugiau kadrų čia. Jau nusprendėm oficialiai apsivadint žygeivių klubu “Kukučiai”. Nuolatinių dalyvių skaičius: 3 (trys vienetai) ((: Tik turbūt jau paskutinis žygis šį sezoną. Ne dėl to, kad mes bijom prie +5 žygiuot, tik šiaip jau pradeda anksti temti, o tamsoj per šaknis ir akmenis miško takeliais labai jau neproduktyvu vaikščioti ((:

Ale bet kaip pastaruoju metu nėr ką rašyt shiny’ško.. Rootą jau senai turbūt užkniso mano gamtiniai su promaišiu kulinariniai papaistaliojimai, ką daryt? Universitete tik dirbu dirbu dirbu, bėgioju bėgioju, varžtukus sukioju, kabelius junginėju, sistema byra į gabalus – vos vieną galą pataisai, jau žiūrėk kitam kažkas nebeveikia. Šiandien bandinį šiaip ne taip po pusės valandos kankynių įstatėm – sukimasis streikuoja, o kad įdėt bandinį būtent ir reik sukiot. Och. O dar temperatūros kalibracijos nepavyko padaryt šiandien, nes su pirometru nematau bandinio per langelį… Kažkaip trečiadieniai manes nemėgsta (:

Taip ir gyvenam…

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (4)

 1. kukučiai geras pavadinimas! tikiuosi, pavyks per kokį žygį ir tą pagrindini paukštį įamžinti. kada bus ‘kukučių’ ekspedicija lietuvos miškais ir pelkėm?
  bet dabar tikriausiai visur nieko šainiško nevyksta. tik depresija ir mėnesinės.

 2. ((: tik depresija..

  Kukutis yra mano svajonių paukštis, tai jei tik sužinosiu kad jis kažkur pasiekiamoj vietoj gali but stebimas, tai pirmu taikymu ten (:

 3. Liolik:

  Vienisas jaunimas :) O dabar tai kaip tik geras metas paukscius stebet, jie kaip tik persikraustineja.

 4. Migle:

  labai fainas paukstukas…
  nepasakyciau kad cia bjaurusis anciukas….
  zaviuosi…….

Rašyti komentarą