BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Dooms day

Oi, aš čia ne apie šiandien paleidžiamą Large Hadron Collider. Uuuu. Fancy. Nors irgi šiek tiek neramu ((:  Niekur, tiesa, neradau kelinta valanda ten viskas prasidės, tai nežinai žmogus ar jau sedėt labai stipriai užsimerkus ar dar džiaugtis gyvenimu.

Kaip jau įprasta, mano vargai arčiau žemės ir be aukštų materijų - šiandien pradedu dėstyt (aš čia apie va tai). Išmušė mano valanda. Ar jaučiat mano entuziazmą? Aš tai ne. Ką gi aš galiu apie šilumines pompas arba apie magnetinių momentų modeliavimą pasakyt? Kokia jau ten iš manes ekspertė.. O, vargeli (:

Vienintelė viltis, kad studentai ateis į laborus viską perskaitę, supratę, ir pasiruošę dirbt. O jei dar ir man paaiškins kas ir kaip. Žodžiu, dėstymo strategiją jau išsirinkau. Jei ko paklaus, sakysiu “O kaip jūs manot?”. Genialu, žinau.

Jei pasaulis dar bus savo vietoj, ir studentai paliks mane gyvą, įspūdžiai rytoj. O jei ne, tai ką mielieji - smagu buvo jus visus pažinoti. Susitiksim on the other side ((:

Rodyk draugams

Komentarai (6)

 1. oo, ponia dėstytoja:)

  o tai tau reiks jiems kliuksėti švediškai, ar leis normalia kalba kalbėti?

 2. shiny:

  normaliai, po ingliš varysiu. kur ten švediškai, ir dar apie pompas ((: aš dar tokias aukštumas negreit pasieksiu

 3. Anonimas:

  sveikinu :). joa, pirmi kartai visada sunkūs…

 4. Vaidas:

  @shiny: Sėkmės!

  @All:
  Beje, abiejų puslapių HTML irgi smagus.

  Iš to apie LHC: "if the lhc actually destroys the earth & this page isn't yet updated
  please email mike@frantic.org to receive a full refund"

  god.lt: "Nejaugi tikrai manete, kad cia rasite ka nors idomaus? Kaip matote, cia taip pat dievo nera. Tik HTML kodas ;)"

  :D

Rašyti komentarą