BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ergonominiai džiaugsmai

Na va, paveiksliukai įkelti, intriga susukta, o įrašas šiaip tai visai ne į teminis ((:

O buvo taip… Visai išpindėjau, bet gi prisiminiau kad jau 2 metus sėdžiu savo nuosavam ofise, o žadėtas dėdė, žiūrintis, kad stalo aukštis būtų teisingas, taip ir nepasirodė! Netvarka! Tai išsikviečiau, ir dabar jau būsiu visa ap-ergonominta (:

Nedaug tas dėdė pataisė, vis dėlto stalas buvo geram aukšty (pasisekė, kad buvęs ofiso gyventojas maždaug mano ūgio), bet kėdės nustatymus išbrokyjo ir padarė kad geriau nugarai būtų ir liepė prisispaudus prie stalo sėdėt. Ir nuolat šviesą būt įsijungus (bet to tai matyt nedarysiu, nes a) nemėgstu dirbtinio apšvietimo kai lauke šviesu, b) lempa virš manes matyt nuo nenaudojimo net nebeužsidega, heh). Na, bet, o didžiausias atradimas buvo labai paprastas:

Pavirto į

(už pėlės kilimėlį ačiū kolegai, nepasidrovėjusiam ir nusiaubusiam kažkokia tais ten konferenciją Stokholme ir visus aprūpinusiam periodinėm lentelėm)

Ta-daaaaam. Kaip viskas paprasta (: Pasirodo, kai pėlė yra šone, tai ranka ir petys tampa bais’ nenatūralioj padėty, o kai pasidedi priešais klaviatūrą tai ir sukiot ranką mažiau reik, ir greičiau pasieki, ir šiaip arčiau “relaxed position”. Tik kartais gliučija kuria kryptim ranką judint, nes dabar “į viršų” = į kairę, bet jau baigiu prirast. Tai va (: visiems rekomenduoju šitaip patobulint savo darbo vietą, tikrai patogiau!

O taip pat visus su Joninėm (: kaip suprantu, visi būtent šiandien degina laužus, ar ne? Kadangi švediškas midsommar yra savaitgalį, o tuo pačiu penktadienis laisva diena, tai darom vidurkį ir ką nors deginsim rytoj.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (3)

  1. vau, reikia ir man taip pelių perkelti! tie švedai vis kaip nors sugalvoja ką nors patobulinti.

  2. pasidėjau pele ir as taip, ziuresim kaip patogiau. tik kad betraukydama laidus pelei perkelti puse kavos ant savo popiergalių išverčiau. Gal ir gerai, seniai negalejau apsispresti ar juos ismesti ar palikti :) O ir fizinio darbo atsirado (pakelti sikna nuo kedes ir nusivalyti stala…)

  3. zodziu, viskas tik i gera ((:

Rašyti komentarą