BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kalėdiniai memuarai

Visi čia po švenčių puolė demonstruot visokias ataskaitas apie praėjusius metus, tai kažkaip nors ir paveluotai bet vistiek susinepatoginau, galvoju gal ir man reik pasireikšt ((: Bet tai AAAAAAAA kaip nėr laiko prisėst ir parašyt! Jau antrą savaitę šitą įrašą priebėgom po sakinį pildau, košmaras ((:

Nežinau kaip jūs visi, bet aš tai dar niekaip neįsijaučiu, kad jau KITI metai, užrašuose vis tenka braukyt 2009 ir taisyt į 2010 (: aš matyt mintyse vis dar jaučiuos kaip studentė (na, lyg ir tiesa, iš tikro), metus skaičiuoju dažniau akademinius nei kalendorinius, nes žiemą darbai nesustoja.. Vienintelis keistas dalykas tai kad sausį vis dar biologinis laikrodis pasijaučia labai pasimetęs, kad nėra sesijos. Kaip gi čia taip! (:

Tai va. O Lietuvoj visai smagiai pasibuvom šį kartą, ramiai pagulinėjom, silkės prisikramsnojom (na kodėl, kodėl nėra švedijoj silkės be cukraus?), daug nesibastėm, nes truputį apsislogavom, bet nieko baisaus. Buvo šį kartą poilsinės atostogos (:

Didžiausias nuotykis tai turbūt buvo pati kelionė į namus. Skraidom su Ryanair per Rygą, tai po to tenka dar 4 valandas autobuse atlinguot, kol pasiekiam Vilnių. Na, sulipom, važiuojam, visur sniegai, šalta. Po Panevėžio kažkaip labai triukšmaut autobusas pradėjo ir vienas ratas tuksėt. Net vairuotojui smalsu pasidarė, tai sustojom, apžiūrėjo, pasirodo vienoje galinėje padangoje dingo oras.. Na, bet ten kadangi dvi šalia sudėtos, tai vairuotojo išvada buvo “Lėtai važiuosim ir nuvažiuosim”. Deja… Po kažkiek ten kilometrų, prie Ukmergės į priekį nuvažiavo tik NULŪŽĘS AUTOBUSO RATAS, o pats autobusas truputį pačiuožęs šiaip ne taip sustojo autostrados pakrašty. Ou mai goš. Na tai gerai, kad mes tikrai nelabai greit važiavom, nes nors tuo momentu buvo juokinga, bet kai pagalvoji, tai galėjo mums labai liūdnai pasibaigt ((: Brr!

Stingstančiais pirštais prie -17°C visiškoj tamsoj (tai reiškia, kad ne visada mačiau į ką taikausi) daryti kadrai:

O po to viskas vyko taip – vairuotojas išbėgo rinkt nuriedėjusių padangų ir nuplėštų skardų. Du jauni vyrukai paliko savo mandarinus, čiupo tašes ir nužingsniavo tranzuot (sulūžom ties degaline tarp dviejų įvažiavimų į Ukmergę, lyg tyčia). Mergina sedėjusi autobuso priekį negalėjo atsigaut nuo vaizdo, kaip autobusą pralenkia ratas. Rusas, po 20 metų pertraukos pirmą kartą važiuojantis autobusu, nuėjo pirkt degtinės. Iš Norvegijos gryžtantis 40+ lietuvis šiaip į degalinę nuėjo šiltai pasedėt. Mes su Brangiuoju likom prie autobuso ir galvojom, ką gi čia daugiau daryt ((: Vairuotojas susisiekė su dispečerine, bet ten visi bejėgiai, vienintelę išeitį pasiūlė “Gaudykit kitą autobusą”. Eurolines (irgi iš Rygos), nei nestabtelėjęs pralekė. Ką čia gelbėt konkurentus ((: Galų gale pagavom Joniškis-Vilnius… Ten visi biški apstulbę į mus žiūrėjo, ypač kai aš džiugiu tonu pasakiau “Labas vakaras, mūsų autobusui nukrito ratas!” ((: Tai tiek. Ruselis bereikalo pasitikėdamas kaip mergina jam pilstė degtinę buvo visiškai nugirdytas, neišlipo Fabijoniškėse ir po to jau pakeliui link stoties pradėjo su savim kalbėt. Paliktus mandarinus draugiškai visi pasidalinom. Įdomios tos tokios va “katastrofos”, kai visiškai skirtingi žmonės susibendrauja. Tip top kaip iš kokio socialinės psichologijos vadovėlio. Vilnių pasiekėm beveik 2 valandom vėliau negu turėjom pasiekt, bet svarbiausia, ir kuo aš vis dar labai džiaugiuos – kad ant snieguoto ledinio kelio autostradoj nepaslydo ir neapsivertė mūsų nuostabusis autobusas, arba kad nulėkusios skardos neįsirežė į kokią kitą mašiną ir kad viskas taip laimingai baigėsi. Uf.

Tai po tokio atvykimo jau kaip ir buvo sunku kažką more exciting nuveikt ((: Na, antras highlightas galėtų būt Brangiojo giminių lankymas nes jo sesė kaip tik ant Kalėdų naują leliuką pagimdė, tai u-tiu-tiu, koks gražus mažutis ryšulėlis, kuris tik kažką sapnuodamas rankytėmis truputį pamosuoja ir juokingas veido išraiškas gamina. Ak (: Jėga. Gavom dovanų nuo Brangiojo 4 metukų krikšto dukros mūsų abiejų portretą, po to ilgai diskutavom, kuris ten kas, nes vienas žmogus lyg ir su barzdike, bet šiaip akiniai kaip mano, o kitas lyg su bakenbardais, bet gal ir su ilgais plaukais ((: Bet sumoj, visai gera porelė.

Tuo pačiu iškliukinom baisų kiekį naminio vyno ir atradom du baisiai skanius “pyragus” – vienas kur sausainius užpili kondensuotu pienu ir pakepi, o kitas – kur chalva su grietine sumaišai ir sluoksniais su sausainiais sudelioji ir palieki susitingt. Tinginių tinginiškiausi desertai.

Sausio 26: Dar daug visko neparašiau, ką norėjau, kai pradėjau šį irašą kurpti (maždaug sausio 8)… PASIDUODU. Nėr laiko žmoniškai užbaigt ((: Net dabar priebėgom savo ofise atsidūriau nes nusiploviau nuo ekskursiju po laboratorijas kaip “Winter school” dalyvė, kilniai atiduodama savo vietą labai smalsiam profesoriui iš Lietuvos (kažkodėl į eksursijos grupių sąrašus surašė tik studentus. Turbūt negalvoja, kad vyresniems gali būt smalsu. Jie turbūt nematė beveik neegzistuojančių fancy laboratorijų LT).

Bet aš dar gyva! Mintys kaupiasi! Vos tik tai, tai iš karto! Iki! (:

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (4)

 1. Pussesere is Lietuvos :):

  Kelione tai klaiki…skaiciau ir galvojau kaip jus nebijojot….
  Vis noreciau pamatyti foto naujojo buto, nes kaip zinau 66 kvadratai tai dideles erdves zaisti zvaigzdziu karus :D

 2. o dar beveik atviras isplanavimas tai ir strakaliojam. su autobusu tai baisu buvo paveluotai (: issiunciau tau foto!

 3. Shiny, yra nesaldzios silkes juk: Abba Inläggningssill

  http://www.abba.se/produkter/sill/ovrig_sill/abba_inlaggningssill/

 4. taip, taip. bet ta yra acte!
  tiesa, kaip tik pries pora dienu radom ICA uzvakumuota ciela silke (tik be galvos), kur sudetis tik silke ir druska. va ten tai daiktas (: dar neisbandem, tiesa.

Rašyti komentarą