BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Laiškai iš San Diego. Kelionė, part 2

Tai va. Keliauju toliau (: Oro uoste susiradom kažkokį autobusą iki Union Station, pakeliui paaukojom švediškų pinigų kažkokiai ten labdarai. Union station pasiblaškę radom ir kur bilietus pirkt ir kur po to atsistot (sako eikit į Gate E. O kur tai yra?). Pasirodo vidury laukimo salės pratemptos virvelės, atskirta biznio klasė ir ekonominė ir turi ten stovėt kol ateis traukinio stiuardai ir nusives ten kur reikia. Keista sistema.

Taip, traukinio. Pacific Surfliner iš Los Angeles į San Diego. 80% trasos palei vandenyną. Skerspjūvis – vanduo, smėlis, traukinys, kalnai. Ar dar reik ką nors pridėti? ((: Sedėjau tik ir seilėjau langą ((:

Nežinau kaip kitur, bet Kalifornijoj viešas transportas labai gražus švarus ir iščiustytas (:

Visai netyčia išsirinkau teisingą traukinio pusę atsisėdimui

Antra nuotrauka – jau keliaujant atgal iš San Diego į Los Angeles. Lygiai taip pat gražu kaip ir važiuojant į priekį (:

Maždaug tuo momentu kai pyškinau šitą kadrą pasakiau sau, kad KAI turėsiu milijonus pinigų tai kraustysiuos į San Diego, pirksiu namą ant pliažo ir apsisodinsiu palmėmis (:

O dar keliaujant atgal nutiko neįtikėtinas dalykas – pamačiau garinį traukinį San Diego Steam Special II, kuris važiuoja tik maždaug kartą metuose. Pasirodo afigienai visiems patinkantis ir bais’ svarbus įvykis. Tada supratau, kodėl gi išilgai visos trasos taip daug žmonių palei bėgius buvo su kėdutėm, lietsargiais nuo saulės, daug alaus ir fotoaparatų ((: Konduktorius iš anksto visus perspėjo kad išpūstume akis, sedėjom visi ir laukėm (:

Ta-daaa! Psichodelika. O kaip kitaip iš prasilenkiančio traukinio? ((: Bet vistiek, mačiau!

Apibendrinant – jei jums kada reiks iš Los Angeles nusigaut į San Diego tai būtinai rinkitės šį puikų traukinį (: O visi kadrai pro truputį purvinus langus – albume!

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (9)

 1. ech, šiandien reikės taffel ’san diego’ čipsų nusipirkti, kad nusiraminčiau :D

 2. ((: skanaus

 3. Dar vienas įrašas su nuotraukomis apie San Diego ir nebeskaitysiu taves. Kiek galima čia pavydą kelti? Reikėtų sąžinės turėti…

 4. bwahahahaha ((: bus dar, bus, i’m THAT evil

 5. aaachhh……:)

 6. ZD:

  Prašom daugiau! Labai įdomu tokius įspūdžius skaityt! :)

 7. Cool!

  Gal po Sidnejaus reikia keliauti San Diega :). Nors is nuotrauku atrodo kad nelabai skiriasi :)

 8. ….:G Net pavydas ima :D

 9. mingass - kai vaziavau turistiniu autobusiuku tai berods vairuotojas/gidas sake kad san diego gamta 75% australiskos, or smth… eukaliptu visur pilna (:

Rašyti komentarą