BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Mingo ir sniegas

Šiandien ryte pirmą kartą gyvenime važiavau sningant ir per sniegą! Woo-hoo, Mingo manes nepavedė ir bent kolkas neišsidrėbiau [: Tiesa, dar liko vakarinė kelionė iki švedų kalbos kursų ir namo, tai gal dar per anksti džiaugiuosi.

O šiaip sniegą užskaitau - žinoma iš vienos kelionės gal nereiktų absoliutint, bet man tikrai daug labiau patiko dviračiu važiuoti sningant negu lyjant. Kažkaip estetiškiau.. Įdomu, ar taip dar sakysiu po to kai teks per kokią pvz labai vėjuotą šlapdribą stumtis? ((:

Tai va. Šiaip važiuoti gana baisoka, kadangi kolkas dviratis dar be žieminių padangų (Brangusis žadėjo parūpint artimiausiu metu) - nesijuokit, tokių pasirodo tikrai būna! Su šipais! Beto mano galiniai stabdžiai truputį šlubuoja, o būtent jais rekomenduojama stabdyti žiemą. Na bet čia irgi pataisoma (: Ir dar baisoka dėl to, kad kaip vienas kolega išsireiškė - sniego šiandien lygiai tiek kad paslėpt leduką, tai važiuoji ir nežinai ar užsirausi ant kokios užledėjusios balutės (lyg tyčia ant posūkio ir stabdant) ar ne (: Bet vistiek baisiai fain ir smagu ir nauja atrakcija. Žiema pasirodo nėra toks jau labai dviračiam netinkamas metų laikas [:

Rodyk draugams

Komentarai (4)

 1. redvel:

  Aprašei labai linksmai, bet man tai skamba kaip rusiška ruletė - susilaužysiu kaulus/nesusilaužysiu kaulų…

 2. shiny:

  ((: taip, bet cia linksma rusiska rulete!

 3. Oni:

  O mano galiniai stabdžiai kol kas visai neveikia - visad stabdau priekiniais. Būna labai fain, kai lekiu kokiu miško keliuku, sugalvoju stabdyti (priekiniais) ir užkliūvu už kokios tais šaknies-nevidonės.

  Pagal visus fizikos dėsnius, žinai… Kaip ten būna…

 4. shiny:

  tai as irgi visa laika priekiniais stabdau (: tik stengiuos per staigiai nespaust ((: bet dabar matyt teks iprast ir galinius naudot, nes ziema ant sniego priekiniais stabdant gali sumetyt labai

Rašyti komentarą