BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Muzikiniai garsai iš už sienelės

Matyt teks kurti naują kategoriją “Realybės šou” su tiesioginiais reportažais iš įvykio vietos ((:

Taigi, transliuojame gyvai: Sėdžiu sau, stumiu laiką (šiandien pati pati viena prisukau du bandinius prie bandinių laikiklio - paruošiau rytojaus sputterinimo seansui, tai kaip ir dienos planas įvykdytas) iki to momento kai jau padoru bus išeiti iš darbo.. Ir staiga pro mano iPod ausines iš išorės prasiskverbė kažkokie keisti garsai. Nusiimu. Apsidairau.. Ir suvokiu: Ogi dėdė ūsas sugalvojo kažką padainuoti.. HUH? HM? Čia dabar?! (ir kiti panašūs su didžiu nustebimu siejami klausimai)

Dvi savaites tyliai sedėjo o dabar pradės dainuot sau bebrowsindamas kažką įtartinai panašaus į pažinčių puslapius? (atradau tam tikrą savo kėdės pakreipimo būdą, taip pasisukus sėdžiu patogiai bet galiu užmest akį kuom gi paslaptingasis šnipas užsiema - arba tai arba jis pats paslaugiai gražino savo monitorių į pradinę man gerai matoma padėtį?)

Tikiuosi šie nelabai vykę muzikiniai proveržiai netaps įpročiu ((: Nes kažkaip labai jau keistai skamba jo skleidžiami garsai - nesuprantu kur priedainis, kas baisiausia!.. O gal jis čia meldžiasi ar kokį einamą pakistanietišką gabalą varo? Na, gal kada paslaptis išaiškės (:

(šiuo momentu pasijaučiau beviltiškai addicted to blogging, nes vos tik prasidėjus keistiems reiškiniams įjungti blogas.lt buvo pirmas mano sugalvotas ir nuveiktas veiksmas.. apgailėtina)

Rodyk draugams

Komentarai (9)

 1. Oni:

  Na jau… Juk būna ir blogiau… Pvz., pradėti desperatiškai lakstyti ratais, iškėlus rankas į viršų ir šaukiant „o, dievai“.

 2. shiny:

  tai gal cia tik pradzia? laukite tesinio ((:

 3. Roota:

  Del tu garsu is uz sieneles… nu kreivos man mintys kyla :p

 4. tarakonaz:

  Aš tai dar būčiau įrašęs. Kitą kartą diktofoną turėk po ranka. ;)

 5. viktorijan:

  jis gi sektantas, iš pat pradžių sakiau, kad sektantas!!!
  saugokis.

 6. Salomeja:

  O tu nenori back vokalu pavaryt?

 7. shiny:

  uhu matyt reiks apsiginkluot diktofonu. ir dar slapta kamera pakabint ((:
  kai ismoksiu priedaini tai tada backvokala varysiu

 8. redvel:

  O kodėl sakai apgailėtina? Taigi kaip tik pagirtina ;)

 9. shiny:

  nuo kada addiction pagirtina? nebent kai addictas addictui giriasi turbut ((:

Rašyti komentarą