BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pabaiga serialui “mano kaimynas dėdė Ūsas”

Na va. Liūdna žinia tiems, kas jau buvo pradėję nešioti maikes su menamu dėdės Ūso atvaizdu (nuotraukos taip ir nespėjau padaryt - nuoširdžiai atgailauju) ar įkūrė fanų klubą su planu atvažiuot ir gyvai pažiūrėti kas gi čia per stebuklingas žmogus buvo - serialas baigtas, bo gerb. Ūsas susikrovė visas šmutkes ir išsikraustė į kitą kabinetą - ką tik atsisveikinom. Niekšas, jokios sąžinės neturi. Tai apie ką man dabar reiks rašyt? (:

Aš aišku žinau kur jis dabar “gyvens”, bet tai ar gali būti, kad jis kažką pradės įtarinėti jei aš tiesiog visą dieną prie jo durų stovėsiu ir kikensiu? ((:

Belieka tikėtis kad atsiras koks nors naujas personažas. Reality show must go on! (Va, tarp kitko, į baraką atsikraustė naujas labai keistas indas vardu Naga something-something-something Alapati - šita istorija to be continued)

Legendinis įvykis Linkopingo padangėje - prisnigo. Būtų gerai jei Shiny nebūtų pavasariškai apsirėdžiusi sportbačiais ir be megztinio (: Bet jei rytoj nieko naujo blog’e nebus tai gerb. skaitytojai jau galit susirūpint ir manyt kad nuslydau į kokį griovį su dviračiu ar šiaip suledėjau pakeliui namo ir pan.

Rodyk draugams

Komentarai (12)

 1. redapples:

  nusivyliau. bet todėl, kad perskaitęs įrašo pavadinimą pagalvojau - dėdė ūsas nusižudė. bet ne, jis tiesiog niekšiškai išsikraustė. apmaudu.

 2. shiny:

  ((: o ko jam zhudytis. to dar betruko, kad cia sprogdintusi kaip "anuose krashtuose" priimta

 3. Oni:

  Aš tai galvojau, kad dėdė Ūsas visgi susisprogdino…

 4. redapples:

  dėl manęs galėjo nusižudyti - vis pramoga. ypač jei kaip nors įmantriai sugalvotų. niekas taip nepraskaidrina nuotaikos kaip kokia netikėtai juokinga mirtis. susisprogdinti būtų labai jau lame.

 5. shiny:

  you are so evil, people ((:

 6. redapples:

  velnias, aš taip nusivyliau, kad nutraukiau savo 'a kur pykčarz' komentarų seriją. baisu. tikriausiai reikės baigti su tais pykčarz komentarais.

 7. Anonymous:

  As tai jau masciau, kad ji atleido is darbo uz tai, kad jis per daug telefonu plepedavo :) Bet ne, jis nieksiskai persikele 'gyvent su kita seima'… C'est la vie

 8. Roota:

  Padare karjera, ka cia svarstot tiek daug :)

 9. shiny:

  Kadangi jis sake esąs doktorantas tai drįstu spėt kad persikraustė į savo asmeninį arba dviejų žmonių kabinetą. Man irgi taip bus kažkada pavasarį - galbūt sugadinsiu kažkieno iš bendrakabinečiokų reality show stebėjimą, kas ten gali žinot ((:

 10. redapples:

  būtų fun jei pavasarį, kai tave kels į kitą vietą tau paskirtų dviejų žmonių kabinetą ir spėk kas jame jau reziduotų?

  o šiaip jo, roota, tikrai karjerą padarė.

 11. shiny:

  oh yeah, that would be da best day in mai laif! ((:

 12. Salomėja:

  Žiūrėk, kad į kaimynes negautum "teta ūsas"

Rašyti komentarą