BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pirma vagystė

Va tik pasigyriau kaip sėkmingai mano dviratis porą savaičių netoli stoties praleido ir niekas nuo jo nedingo. Tai būtinai sekantį rytą rast nuluptą galinę lempą. Na, nuostolio, apart estetinio ir moralinio tai jokio, šiaip apmaudu. Senai jau ta lempa neveikia, turiu kitą, kurią uždedu tik kai važiuoju. Bet tai nulupo raudoną plastmasę su atšvaitu ir išsuko lemputę ir paliko laidus kadaruot. Siaubas. Dabar dviratis kaip pliku užpakaliu.

Aišku, kai paskaičiuoji kad jau savo Mingo turiu jau pusantrų metų, tai gal dar ne tokia jau bloga statistika. Bet vistiek daugiau nebesigirsiu kaip man niekas dviračio nevagia ((:

Tiesa, po poros dienų pastebėjau kad prie mūsų namo ta pati nelaimė atsitiko dar kokiem 5 dviračiam, jei ne daugiau. Matyt arba šiaip vaikai linksminasi arba kažkas ieško tinkamo modelio lemputės ir vis neranda? Padlos, bet kokiu atveju.

Rodyk draugams

Komentarai (8)

 1. studentholic:

  Nuoširdžiai gili užuojauta..Iš dviračio lemputė atimti..Dabar dviračiui liūdna bus :((

 2. va va, mano vargsiukas Mingo

 3. biškį offtopic, bet susiję su dviračiu: ar teko naudoti turimą gps'ą važiuojant dviračiu? jei taip, tai kaip sekėsi? ar įdomu/naudinga?

 4. GPS'as vis dar Lietuvoj, nes Brangusis dar Lietuvoj (: Taip kad dar neteko. O siaip nezinau, koks turetu but esminis skirtumas naudojant gpsa su dviraciu nuo gps naudojimo vaikstant pesciomis?

  Manau isbandysim ar tikrai naudingas kai atshils orai ir patrauksim kazkur i gamta. kasdieniniam gyvenime gi be gps'o susigaudom, juk nenaudosim nuvaziavimui iki univero ar parduotuves (:

 5. Geriau jau lempute o ne dvirati vagia.. O gps´a turit? mes irgi norime pirkti bet ten asiku dziungles, daug pasirinkimo. Kokia "marke"?

 6. turim, kaledu senelis atneshe (: Garmin Oregon 300. Mum patinka, patogus naudot. beje, cia tas kur rankose neshiojamas, ne toks kaip mashinoj padedi ir tau sako 'uz simto metru sukite i kaire' (:

 7. studentholic:

  aš irgi OT:
  shiny, ar tu gauni emailus į tą emailą, kurį mano bloge nurodžius esi? :) Bo ką tik vieną išsiunčiau :D

 8. ten toks stebuklingas e-mailas, kur gali kasdien kad ir nauja susigalvot ir kur laiskai tik 12 valandu guli, ar panasiai. bet pasitikrinti ir perskaityt imanoma ((:

Rašyti komentarą