BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pirmasis kontaktas

Tai pagaliau įvyko. Buvau užkalbinta dėdės Ūso! ((:

Paspaudė man ranką (labai minkštai, fuj). Išsiaiškino vardą ir ką čia veikiu. Parodė savo vizitinę kortelę (tokią visą apibraukytą tušinukų ir pusė duomenų pakeista). Jo e-mailas yra kažkas panašaus į “hellofromLeo@…” Įsivaizduokit mano excitementą!

Va.. Taigi, paslaptis atskleista - naujojo kaimyno vardas Zafar Iqbar, jis iš Pakistano. Turi daug magistro ir dar kažkokių mistinių laipsnių, o dabar sugalvojo dar ir doktorantu pabūti. Kaip jam gerai, šaunuolis.

Įkyriai man siūlė pažiūrėti jo turimą lankstinuką apie kažkokią draugiją tarptautiniams studentams, kokius 5 kartus kartojo kad čia labai gera draugija ir ten labai gerai ir jam draugas sakė kad ten labai gerai ir kad ten labai gera draugija ir aš būtinai turėčiau ten nueiti. Tiesa, lankstinuko į rankas man paimt ir normaliai perskaityt nedavė, matyt tik vieną turi (iš draugo gautą) ir labai tą popieriuką brangina. Pažadėjau viską išsiaiškinti ir pažiūrėti (o kas man beliko daryt). Po pabendravimo su manim jis su tuo lankstinuku vaikščiojo po visą kabinetą (čia kokių 16 stalų, iš jų bent 10 užimti) ir visiems siūlė eit į tą draugiją (: matyt buvo nesenai tą popieriuką gavęs dėl to norėjo su visais pasidalint tokiais pasaulinės svarbos dalykais.

O šiaip gal dėl kalbėjimo manieros, gal dar dėl kažko, bet visada kai bendrauju su Indijos ar Pakistano piliečiais, atrodo kad pas juos ne visi namie. Ir nesuprantu ar jie tikrai kažkokie visi dunduliai, ar tiesiog tai normalus jų bendravimo būdas? Gal aš kažko nesuprantu? Juk visdėlto va - doktorantas Zafaras. Turbūt kažką labai moksliško veikia ir daug visko žino. Bet elgesys neadekvatus. Jaučiuosi pasimetus (:

Užtat dar šiandien išgirdau ir pasistengsiu įsimint ir išmokt, kaip reik tokiems įkyriems siūlymams ar panašios keistos informacijos platinimui atsakyt - dėdei Ūsui priėjus prie vokietės jinai jį nutraukė kažkur po 1.5 sakinio, labai mandagiai ranką ant peties uždėjo, arčiau pasilenkė ir labai lėtai gražiai pasakė, cituoju:

I am not interessed, but thank you very much

Gi jėga! Simple, yet elegant ((: Kodėl aš pati tokio nesugalvojau.. Respektas vokietei pakilo per N (sunku pasakyt per kiek nes nelabai žinau koks buvo pradinis respekto lygis). Reiks kurnors užsirašyt ir kasdien prieš veidrodį pakartot. Nes jai tai taip natūraliai išėjo. Matyt patyrusi jau tokiuose reikaluose! ((:

Tiek šiam kartui. O dabar einu padarysiu gražią santrauką savo dviejų savaičių mokslinių nuotykių, bo projekto supervisor grįžo iš atostogų, tai reik kad jis susigaudytų bent kiek ką aš čia pridirbau [:

Rodyk draugams

Komentarai (10)

 1. Oni:

  Viskas priklauso nuo tono… Ir kaip kartais sunku nutaisyti tokį malonų, nuoširdų, švelnų… Tokį…
  …Ir išeina kažkoks grubus, šaltas: „I'm not interesed!!! BUT THANK YOU!!! BVEEEEE *laksto ratais, tranko galvą į sieną ir mėto daiktus pro langą*“
  Maždaug… Yra kur tobulėti.

 2. shiny:

  tai va va. reiks pasitreniruoti kad tikrai itikinamai mandagiai atsakyti ((:

 3. Oni:

  Žinai, kai treniruojiesi be jokių emocijų, viskas kur kas lengviau nei realiai susidūrus su situacija, kurioje būtų visai tikslinga švelniai atstumti, kad, maždaug „nu, neįdomu man…“

 4. viktorijan:

  nugi vargšas pakistanietis. o jis juk tik į sektą jus norėjo įtraukti…

 5. shiny:

  taip, matyt nori tureti daug draugu kuriems galetu ir toliau kazka ikyriai neaiskiai veblenti kaip bendra-kabinetieciams ((:

 6. Liolik:

  Aha, as kaip tik sian kazka panasaus savo kolegai atsakiau, kuris bande man eilini karta prastumti *juoda sokolada*, kurio nepernesu. Bet cia tai super graksciai :)) irgi praktikuosiuos

  O del tu kulturiniu skirtumu tai fully agree. Su pakistanieciais ir pan. aisku netenka bendraut, bet pvz. niekaip nepriprantu prie vietiniu pletkinimo manieru - aptart visas smulkmenas, uzduot N klausimu, buti super polite… ir niekur neskubet :) visur savo specifika kaip saka.

 7. Roota:

  Manytau reiktu atprast nuo minties, jog vien tai, kad zmogas yra doktorantas, tai jau nei kakokoja nei sysioja :) Tobysh sitokie irgi gali buti netgi labai dundukai.
  O tai, kad tu ivedei jo varda cia dabar, tai jis dabar googlindamas dziaugsis save rades pas tave :p

 8. Liolik:

  Cia geras klausimas kokia butu jo reakcija kaip pakistaniecio pamacius savo varda koleges lietuvaites bloge, kuriame jis nic nieko nesupras…

 9. redvel:

  Palauk, palauk, pagooglink save, gal Mr. Ūsas irgi blogina…

 10. shiny:

  haha ((: creepy

Rašyti komentarą