BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

shiny goes mingo! part 2

(kažkokia baisiai produktyvi pasidariau. gal reiks apsiramint)

Taigis, sekmadienį buvo įvykdytas tripas vardu “shiny goes mingo! part 2″, kurio metu aplankytos visokios nematytos nebandytos vietos aplink Linköpingą (:

Visų pirma nuvykome į realistišką kaimo imitaciją, kurioje anksčiau buvau radusi dresiruotų ožkų. Šį kartą dar radom triušiukų, vištyčių, antyčių ir arkliukų. Na gal ir gerai, kad vaikam rodo kaip gi tie visi gyvūnai atrodo (: bet šiaip tai naminių gyvūnų pamatymas yra labai keistas laisvalaikio praleidimo būdas. Kas vietiniams netrukdė būriais ten vaikštinėti ir sedinėti. Keisti tie švedai (:

Anyway, apžvelgus ūkį priimtas sprendimas sukti į kažkokį unknown žvyrkelį tikintis jog jis kažkur veda. Vedė. Per belekokį lauką vos įžiūrimomis vėžemis biški pasikratėm ir atradom dar vieną keliuką! Vėliau užmačius rodyklių su keistais pavadinimais a la Tinnerö, Smedstad ir kt pasukome dar viena nežinoma kryptimi. Fun fun fun ((: pakeliui atradom avių. Ir šiaip daug gražaus miško primenančio Lord of the rings - ąžuolai, samanos, akmenai. Gražu, gražu (: Galų gale radom tą nelemtą Tinnerö, kas pasirodo yra kažkokia sodyba vietoje kur labai senai gyveno žmonės. Hm.. me confused (: dar buvo tokis didelis didelis nekvadratinis kluonas su labai intriguojančiu akmeniniu užvažiavimu į antrą aukštą. Ant to kadro fotoginklo batareikos pasidavė ir vėliau pavyko amžinti vaizdus labai ribotai (:

Kelionės kulminacija buvo ežero atradimas. Super vietelė. Yra lieptas vedantis gana toli į ežerą ir pasibaigiantis tokia apvalia aikštele labai tinkama pasedėjimui bei gaiviųjų gėrimų ar valgių pavartojimui ar šiaip pabuvimui gamtoje. Deja šį kartą ten jau buvo užimta porelės su pora dežių su picom ir pora negražių šunų. Oh well. Bet ateičiai žinosim (: jei pavyks dar kartą rasti kaip ten nuvykti.

Tarp kitko, jei kada teks laimė vasarą Švedijoje važinėti dviračiu, žiūrėkit po ratais! Dienos laimikis:Ten jų daug. Labai daug. Jie visur. Jie valgo vienas kitą arba šiaip susigrūda krūvomis ant dviračių takų. Įtariu, kad jau pervažiavau ne vieną ir ne du. Brr..

Apibendrinus galiu pasakyti kad tokios kelionės, kai konkrečiai nežinai kur nori nuvažiuoti yra labai geras dalykas (: Nes kai neturi konkretaus tikslo tai apsidžiaugi betkuo, ką randi pakeliui. Reiks pratęsti kažkada (:

Kaip visada, truputis nuotraukų - čia (įtariu kad po panašių “shiny goes mingo” kelionių tiesiog viską dėsiu į vieną folderių)

Rodyk draugams

Komentarai (4)

 1. Roota:

  Jetau kokia slykstybe! Kokis cia per glitesis??? As gi dar ne nepusryciavau! Zinok niekap negalejau susikaupt ir skaityt teksto idemiai, nes sis padaras mane labai blaske. Bet bendrai tai rasyk rasyk daugiau ir fotkiu dek, tik turek omeny, kad bloga gali skaityt jautrios sielos (ir skarandzio) zmones :)

 2. shiny:

  va va, tikras glitesis. ir isivaizduok kai tokiu pilnas kelias! ((: Marcius sako sitie glitus padarai vadinasi sraigemis-zudikemis ar kazkaip panasiai, zodziu valgo vieni kitus, valgo sraiges, valgo varles ir pan. net per zinias kazka apie jas sake kad baisiai daug prisiveise ((:

 3. Roota:

  O zmoniu, vaziuojanciu dviraciais, tikiuos jie nepuola?!

 4. Anonymous:

  Geras :) turetu but keistoka kelione. O del plano neturejimo keliones metu kaip tik siandien radau labai grazu tokio reiskinio isreiskima 'kelioneje po Paryziu': http://www.blogas.lt/sla/236384/japonai-mylisi-ypac-retai.html

  Na ir siaip bachuras kuribingas :)

Rašyti komentarą