BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Techninis gripas

Visur dabar visokie virusai siaučia, neaplenkė ir mano brangiosios vakuminės sistemos Jessie. Jau kokią savaitę ją kamuoja karštinė – termopora rodo, kad sistemos viduj +60°C (vietoj normalios kambario temperatūros)… Gaila kažkaip apsižioplinau ir nežinau tiksliai kada apsirgo. Bet jau čia net aspirinas nepadės… Kolkas diagnozė – termoporos laidukai arba dar prie kažko liečiasi nes keramikinė izoliacija pasislinko, arba apsinešė kuom nors ir kai sistema buvo atidaryta tas kažkas oksidavosi ir visai sugadino signalą. Ech. Nelaimė po nelaimės. Va tik prieš porą savaičių turbomolekulinį siurblį nauju pakeitėm, nes guoliai susidevėjo ir pradėjo žviegimo garsai sklist, brr. O šiandien su pirometru (tokia infraraudonų spindulių kamera) kaip tik norėjom tiksliau sukalibruot temperatūrą, bet tai kur tau, ne ne ne, ardysim dabar viską, iškelinėsim visą bandinio laikiklio/kaitintuvo/sukiotuvo/temperatūros matuotuvo kombinaciją ir bandysim rast kas gi ten ne taip.

Pacientė Jessie, galvoju reik gal šviežią nuotrauką įdėt o tai tik  nuorodą vis įmetu į labai seną įrašą, kiek galima. “Meniškai” išblurrinau viską kas nepriklauso, nes kitaip iš vis neįmanoma susigaudyt kur kieno vamzdukai ir laidukai.

Prie tos pačios temos, visai gi pamiršau parodyt kaip  mus čia visus gasdina su kiaulių gripu. Ant kiekvieno tuoleto (tualeto?) priklijavo po informacinį lapą. Tiesa, iš pradžių lapai buvo and išorės, bet po to matyt kažkas suprato kad 1. tai per daug erzina, 2. informacija įdėmiau bus perskaitoma patalpos viduje (:

Apie antrą punktą kažkaip anksčiau nesusimastydavau. Taip, prisidengiu kai kosiu, bet kad tai reik daryt sau į pažąstį tai buvo netikėta. Ale bet juk teisingai!

Paskutinis punktas tai kažkaip sunkiai įveikiamas daugumai kas universitete dirba. Mes gi išprotėję mokslininkai-darboholikai, kaip gi taip dėl ligos likt namie, neeee (: Aini apsisniaukrojęs, nosį pūti, vos kvėpuoji, bet vistiek laboratorijoj sėdi ((:

Bet va vienas bendradarbis deja ir prisižaidė – pasigavo kažkokį virusą, pradėjo kilt temperatūra, o jis prisigėrė visokio panadolio tailenolio ir marš toliau darbuotis. O kad organizmui reik biški karštinės, kad virusą užmušt tai nepagalvojo. Tai va jau ketvirtą savaitę darbe nesirodo, nes per anksti išgerti vaistai viską išmakalavo, po vieno viruso pasigavo kitą, po to dar kitą, o dabar berods jau ir gripas… \: Taip kad vaikai, geriau pasirkit porą dienų namie, negerkit vaistų nuo temperatūros aklai iš karto (: Tokia tai tat pamokanti pasakėlė.

O dar sakė mus čia visus nuo kiaulių skiepys nemokamai. Bandau nuspręst ar čia valstybinė konspiracija kaip visiems įsiųt po mikroschemą ar tikrai tik skiepus duos. Reiks po to kokiu nors blakių ieškikliu apsimojuot ((:

Ne į temą - čia tik man Blogas.lt taip baisiai stabdo pastaruoju metu? Kažkoks siaubas, kol pakrauna viską..

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (4)

  1. Labai man graži pirma foto. Taip tviska blizga:) Man iš kart norisi imt flakoną raudonų dažų ir viską dar pagražint :P

  2. DNR:

    Jo jo, o prie jo labai tinka lakios autoriaus mintys.

  3. prie jo? autoriaus? (:

  4. ZD:

    Oo matai kaip skiriasi rekomendacijos. Cia niekur nemaciau kad ciaudeti i alkune, visur (VISUR - metro, darbas, univeras, skelbimai tv… you name it!) liepia koseti/ciaudeti i nosine, kuria po to reikia iskart ismest ir nusiplaut rankas. Bet jei pagalvojus tai man rodos taviskis variantas efektyvesnis, nes 1) ciaudint juk ne visada spesi issitraukt nosine 2) net nusiciaudejus i nosine ja paskui lieti rankom, o kol surandi artimiausia tualeta juk kiek daug visko palieti..

    Kas del kolegos.. zinok as labai pykstu ant zmoniu kurie sirgdami eina i darba. Taigi puikus budas apkresti bendradarbius! Vietoj to kad sedetu namie ir gydytusi - atlieka puikia gripo ir panasiu brudu platinimo paslauga..

Rašyti komentarą