BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Trečiadienio scientific mish-mash

Šiandien vėl buvo proga pasitoosint prie Ragnarök'o. Stebėjau kaip dedamas skandžio nitridas (”seeding layer“), o ant jo - dar skandžio indžio oksidas. Kaip ir vakar, tik truputį kitom proporcijom viskas. Galva biški ūžia dabar, bet ne tiek nuo naujų įspūdžių, kiek nuo nuolatinio triukšmo, kurį sukelia siurbliai, motorai ir kitos aparato dalys man nežinomais pavadinimais.

Dar pagalvojau, kad turbūt gi niekas nesupranta apie ką gi aš čia kalbu, tai kad būtų aiškiau, štai jums Ragnarök'o nuotrauka!Aparats aukštesnis už mane

Aiškiau? [:

Tai va, didelis griozdas, daug rankenėliu, šlangelių, laidelių, stūmoklių ir dar biesas žino ko. Net kažkokia vos ne dviračio pompa primontuota ir šiaip toks įspūdis, kad kas ką turėjo - ant jo prisuko, prilitavo, primontavo ar dar kažkaip paturbino. Kolkas man viskas ten dar atrodo uber-confusing, nors gal po truputi pradedu gaudytis. Tikiuosi. Nes labai gali būti, kad ateityje teks savarankiškai leist savo jaunas dieneles prie šito daikto. Yay! No, really (: Jei įsikirsiu kadanors kaip naudotis šita mašina, ir ką tie visi skaičiukai ir lemputės reiškia, be galo savimi didžiuosiuosi.

Beje, jau progresas yra - šį kartą net kažkiek padėjau bandinio išėmimo procese - padaviau doktorantei lemputę! I did science today! ((:

Tai tiek.

Beje, toje pačioje aptalpoje kaip Ragnarök, dar bazuojasi Ginnungagap (irgi iš skandinavų mitologijos), Ramses (Egiptas) ir kažkodėl Jessie, kuri gadina visą gražią weird vardų kolekciją laboratorijoj (:

Rytoj SEM training course, ye ye ye!

Rodyk draugams

Komentarai (9)

 1. Roota:

  Isties. Kill Jessie. Kas do Jessie. Amerikanizmas. Europa europieciams. Mes nenorim Jessie. Mums prasau Perkuna, Gabija, Odina ar Dzeusa.

  Aciu, kad atsizvelgei i mano tik ka issakyta pageidavima ir indejai toooooki nuostabiai informatyvu paveiksliuka :)

 2. shiny:

  vat ir as sakau - wtf su ta Jessie..
  paveiksliukas tai tikrai nuostabiai informatyvus, ir isivaizduok - jis buvo telepatishkai idetas PRIESH tavo prashyma. geras, ne? ((:

 3. Liolik:

  OMG… kazkaip beskaitant ir beziurint i paveiksla, i galva ateina tik mintis: o kazkas turejo pakankamai smegenu sita griozda sukurt, o kitiem juk taip paprastai nedasila, tai reikia ir apmokymu :) ilgas kelias zodziu, bet cool - science!

 4. Roota:

  Man tai atrodo, kad todel tas prietaisas ir vadinasi Raganroku :p
  A
  s zinoma nieko blogo neoriu pasakyti apie prietaiso autoriu, bet manau kad apatcs gime po daugeliui veiklu budingo proceso: pradejome paprastai, bet tai nesigavo, cia ne visai ko tikejomes, na nieko, datempiam… hm… bet dabar ta kita vieta, pries tai gerai veikusi, nebeveikia… galvojam… aha - reikia dar sicia dadet ir va ten va… etc

  :)

 5. redvel:

  Uau, tokį sutikčiau tamsioj gatvelėj, atiduočiau viską, kad tik leistų pabėgt ;)

 6. JogileJ:

  susimasciau…kas idomiau…ar kalt per diena po 50 hieroglifu…ar dukti su vamzdeliais ir slangelem…. nerealiai skamba: "pamaciau plazma". ir as noriu :D

 7. shiny:

  Root, tu beveik teisi - is tikro tai tam prietaisui jau apie 20 ar 30 metu, tai per tiek laiko vis kazkam prireikdavo kokios papildomos funkcijos ar rankeneles, taip ir aplipo ((:
  redvel, galiu nuramint kad tas daiktas tikrai niekad nevaikscios tamsioj gatvelej ((:
  Jogile, net liepsna yra daline plazma, tai gali uzsidegt koki degtuka ir isivaizduot kad cia tikra plazma ((:

 8. Roota:

  Ajei pazietum i saule - tak ten tozhe labai daug kokybishkos plazmos.

 9. [...] pačiu tenka atsisveikint ir su Ragnarök – mielas buvo aparatc, bet ten ir taip daug žmonių naudojasi, sudėtinga ir ilgai [...]

Rašyti komentarą