BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Trysmilijonžingsniadienis!

….Buvo prieš kokias dvi tris savaites (: Bet aš nepasiduosiu, vistiek aprašysiu! Kad ir laboratorijoje sedėdama, kas tris minutes rankenėlę pasukdama… Pastaruoju metu absoliučiai nėra niekam laiko, plėšomės, auginam bandinius nes nuo pirmadienio su mano mieląja Jessie dirbs kitas kolega, net nežinau kada sekantį kartą pavyks kažką nuveikt. Pagrindinė užduotis - prisigamint bandinių tiek, kad viską ką tik įmanoma galėtumėm pamatuot, išanalizuot ir tinkamai pasiruošt ICMCTF konferencijai San Diego. Mano pranešimas bus balandžio 29-ą, 14:30, galit ateit paklausyt ((:

OK, tiek to lyrinio nukrypimo. Bet kas gi tas trysmilijonžingsniadienis? Na, jei pamenat, arba jei ir nepamenat, tai mums darbe praitais metais išdalino žinsniamačius ir buvo varžybos, kas toliau nužygiuos. Pajamiau 5-ą vietą, ne juokai. Problema tame, kad prie žingsniamačio nešiojimo ir nuolatinio stebėjimo kiek gi judu kasdien labai pripratau, tai varžyboms pasibaigus nesugebėjau prisiverst nusisegt ir toliau renku žingsnius bei vedu vienai man įdomią statistiką ((: Žingsniomanė

Tai va. Pasiekiau gražų skaičiuką - tris milijonus žingsnių, tai galvoju reik viešai pasimandravot (: Jokių gilių minčių, tik gražus skaičius.

Kasdieniniai džiaugsmai ir patingėjimai… Rekordas 51224 žingsniai per vieną dieną - aišku per eilinį žygį, iš Åtvidaberg į Falerum (: Tikiuosi ir dabar kai tik sniegai nutirps sėkmingai tęsim bastymusis po visas įmanomas apylinkes. Dažniausiai mažiausiai žingsnių surenku sekmadieniais, kai bebūtų keista (:

Na va ir visas kelias, “žingsnis po žingsnio” (hah). Labiausiai didžiuojuos tuo kad pavyko išlaikyti žingsnių vidurkį per dieną didesnį nei 10000 - rekomenduojama dienos norma. Išmečiau dienas per kurias buvau be žingsniamačio, liko 290 dienos, o vidurkis 3008101/290=10373 žingsniai/dieną [:

Tai tiek šį kartą žinių iš Betikslės Statistikos Departamento. Su pavasariu visus! Artėja naujas žygių sezonas, valio!

Kitas įrašas… BUS! Kadanors tai tikrai! Kai tik išsimiegosiu! (:

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (8)

 1. mano žingsniomanija deja baigėsi neprasidėjus - labai jau lievi tie kinietiški žingsniamačiai iš dealextreme - nusiimant vakare dažnai tekdavo išvysti, kaip tavo žingsnių skaičius savavališkai nusiresetina :(
  tęsiant apie žingsnius - kadangi iš pirmojo paveiksliuko matome, kad žingsnių per dieną skaičius pasiskirstęs gan netolygiai, prašau pateikti žingsnių per dieną medianą! :)
  o dėl mokslinių pasiekimų - tai vau - amerikonams magnetroninį dulkinimą aiškinsi! vau! lauksiu reportažo iš ten :)

 2. Na, mano Silva “Pedometer plus” puikiai laikosi (tfu tfu tfu per kairi peti), norint nuresetint reiktu ilgai laikyt paspaudus du mygtukus vienu metu, tai jokiu atsitiktiniu perkrovimu nebuna (: dabar papasakok kaip man ta mediana tau pavaizduot, tai as su mielu noru ((:

  is San Diego labai tikiuosi kad bus net daugiau negu vienas reportazas. reik dar susiziuret ka veikt laisvu nuo konferencijos metu, uuuu (:

 3. Yra toks filmas Kitchen stories (2003), kur švedai 1950-aisiais irgi skaičiavo kiek per mėnesį suvaikšto šeimininkė namų ruošos metu:)) Suskaičiavo, subraižė ir išsiuntė savanorius tyrinėti norvegų vienišų vyrų “kelionių”:))

 4. spreadsheet’e yra standartinė medianos formulė pvz =MEDIAN(A1:A100) analogiškai kaip ir vidurkis =AVERAGE(A1:A100)
  FYI: Mediana – tai skaičius, už kurį 50 proc. variacinės eilutės (bandymų verčių išdėstytų didėjimo tvarka eilutė) reikšmių yra ne didesnės ir 50 proc. ne mažesnės.
  !san diegos fotos por favor! wikitravel yra apie tą miestą kažkiek info.
  o tu jau turi tą biometrinį pasą, kai nereikia vizos į amerikę?

 5. matai kaip (: as tai average siaip su kalkuliatorium suskaiciavau, nenaudojau spreadsheetu funkciju. mediana 8765! cia gerai? ((: san diego fotos butinai, bet tai dar vos ne du menesiai iki keliones, pakentek ((: Pasa keiciau pavasari tai nuskanavo du pirshtus, vadinas galiu vaziuot be vizos! jau uzpildziau internete kazkokia ten forma ir gavau confirmation kad mane priims (:

 6. smooth :)
  dėl medianos - man labai gerai! tai ką tu kiekvienos dienos, nuo praeitų metų balandžio, žingsnių skaičių su kalkuliatorium rinkai, kad vidurkį paskaičiuotum, nors viską vedi į ‘excel’? kamon!

 7. Ne, nu baik ((: as kadangi zinojau pilna suma ir dienu skaiciu tai man tiesiog greiciau buvo su kalkuliatorium negu ieskot kur “average” mygtukas google docs (:

 8. kiekvienas savaip daro, nenoriu savo tvarkos primetinėti. tiesiog esu matęs kaip excelyje žmonės suveda duomenis, o pasikartojančias matematines operacijas atlieka su windows calculator ir ranka suvedinėja rezultatus, tai net nupurto. reikėjo įsitikinti, kad čia ne toks atvejis :)

Rašyti komentarą