BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vakarėlių liūtas

Didžiam mano nusivylimui, dėdė ūsas pastaruoju metu apsiginklavęs laptopu, ausinėmis ir mikrofonu, daugiausiai laiko praleidžia ne kabinete o kavos gėrimo ir bendravimo zonoje (foje su daug staliukų antrame aukšte), taigi nelabai yra ką stebėti (: Gal tikrai jis mano blog’ą skaito ir taip bando likt nepastebėtas?

O bet tačiau! Šiandien toje pačioje bendravimo zonoje (dar ji vadinama Zenit) vyksta labai keista švedų tradicinė šventė, kažkokia ten Šventa Lucija (man visdar sunku suvokti šios šventės ideologinį bei istorinį pagrindimą - esmė kad geriamas glögg, valgomi sausainiai ir kažkokia ten merga su baltais naktiniais vaikšto su degančiom žvakėm ant galvos).

Buvau primiršus kad vyks toks didis įvykis, bet žinoma likus 10 minučių iki renginio pradžios rūpestingasis dėdė pradėjo blaškytis po kabinetą ir visiems neaiškiai veblenti apie “Party. There. Party. giberish giberish” ranka rodydamas apytiksliai Zenit kryptimi. Aktyvistas mat atsirado. Kad tik pasitūsint. ((: Aš apsikrovusi popieriais matyt labai užsiėmusi atrodžiau tai prie manes nelindo, bet kitiems teko nemažai jo neaiškaus dėmesio.

Su sąlyga, kad į fakulteto organizuojamą šventę reikėjo užsiregistruoti prieš dvi dienas (aš aišku tą svarbų momentą praleidau), tai eisiu pabandysiu naglai prisitrint - visgi du lietuviai doktorantai atsakingi už karšto saldaus skysčio pilstyma, tai gal ir man pavyks ką nors gauti [:

Beje, prisimenant Jogiles įrašą apie kiniečius nuolat sėdinčius su striukėmis, turiu pastebėt kad ir dėdė ūsas visur vaikšto su viršutiniais drabužiais.

Rodyk draugams

Komentarai (13)

 1. Oni:

  :))) O jis gal ne tik kad Tavo tinklaraštį skaito, bet dar ir lietuviškai supranta?? :)

 2. Liolik:

  Na tusovnas kaimynas tavo ;) kas gal ir visai neblogai lyginant su kokiu uzsikompleksavusiu ir nieko daugiau nesidominanciu mokslininku. tik kad kilme jo pavojinga, kaip sakai :)

 3. shiny:

  nezinau, jis pats tame party atrode labai pasimetes ir vienishas, matyt del to prie visu ir kabinejasi (: as del visa ko prisedau prie kitu kolegu kad jis manyje neatrastu giminingos sielos or smth ((:

 4. Liolik:

  Kaip nedraugiskai… patirtis su afrikieciais (or whatever) daro savo?

 5. Roota:

  Joa, WTF ta sviantos ljucijos svente? Sian is musu skandinaviskosios corporate puses irgi atejo kazkoks emeilas su neaiskiu subjectu apie liucija. O bet kadangi taciau nemoku tos pauksciu kalbos tai ant emeilo dejau delete&ignore.

 6. shiny:

  Liolik - panasiai. beto vistiek nesuprantu didziosios dalies to ka jis kalba (:
  Roota - nzn, man visiska mistika, net nebandau suprast. matyt turi but gimes skandinavu/skandinave kad 'priot' butu nuo sito renginio

 7. Roota:

  Nu o del tu draugysciu, giminingu sielu etc. As dar irgi gerai neivaldziau tos zmoniu manipuliavimo strategijos, bet darbo santykiuos isikirtau mazdaug taip: is pradziu esu gera ir darugiska, bla bla; kai pamatau, kad stuff is getting too personal, pasidarau labai pasikelus ir pietaut einu viena; kai velgi jauciu mano adresu kylant koki tai konfuza, vel griztu i busena "draugiska".

  Langva ir paprasta beigi isvengaite perdetu darugysciu beigi pasidziaugiate buvimo su savim perpiet galimybe.

 8. shiny:

  ((: geniali ideja. sudarai zmonem kazkoki neaisku savo imidza
  as tai turiu su kuo pietaut, tos problemos ner

 9. Roota:

  As dar neatmusiau prijomo iki galo. Dar nenusprendziau ar prisimest pasikelusia ar friendly. Matai, abu elgesio modeliai turi savo trukumu.

 10. shiny:

  yup. c'est la vie, kaip sakoma (:

 11. tarakonaz:

  O. Dėdė su ūsais.
  Bliamba, tas tai kietas turėtų būt. Nupaparacink tu jį. :)

 12. shiny:

  gal kadanors ((:

 13. Liolik:

  A jo, rimts, paro kaip jis is tikro atrodo :)

Rašyti komentarą