BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Žieminės padangos ir Merfis

Va tokie temperatūrų šuoliai būna sekančią dieną po to kai Brangusis mano dviratukui Mingo pagaliau uždėjo žiemines padangas. Ir vat netikėk po to Merfio dėsniais ((: Juokingiausia, kad aš gi sakiau, kad taip ir bus

* Nesigaudantiems diagramose: mėlyna linija yra temperatūros kitimas paros bėgyje tarp sausio 23 12:00 ir sausio 24 12:00 (čia Švedijos laiku, jeigu ka). Pilka linija yra tas pats temperatūros kitimas užvakar/vakar - tarp sausio 22 12:00 ir sausio 23 12:00, tai realiai galima pamatyti kaip per dvi dienas pasikeite temperatūra (:

Rodyk draugams

Komentarai (5)

 1. redapples:

  geriau parodyk kaip tos žieminės padangos atrodo, o ne apie gražų orą pasakok :) nes žieminės padangos dviračiui yra neregėtas dalykas! kitaip nei padangos mašinai - http://www.blogas.lt/redapples/307559/ratai.html

  ir ištaisyk klaidą: 'aš gi sakiau, kad taip bus' - trūksta kablelio, gerbiamoji - o man tik to ir trūksta, kad prisikabinčiau ir rašyčiau komentarą.

  Redagavo redapples 2008-01-24 15:50

 2. shiny:

  tai tipo jei nedaryciau skyrybos klaidu, is vis mano irashu nekomentuotum? ((:
  Apie ziemines padangas kai jau įprasiu su jom važinėt bus atskira shiny pykčiar, nesijaudink

 3. redapples:

  komentuočiau. bet jei yra skyrybos klaidų - aš jas irgi pakomentuosiu. nepraleisiu progos. juk tau, emigrantei, reikia visokeriopai pagelbėti neprarasti ryšio su taisyklinga gimtąja kalba.

  oo, gal net bus visa rubrika apie žiemines padangas? su pykčarz? jėė! laukiu nesulaukiu.

 4. shiny:

  na Rubrika tai labai jau skambus žodis (: bet bent vieną įrašą gal sukurpsiu. Čia gi toks awesome cool bicycle stuff [:

 5. O įsivaizduok, kad būtų ne dviratis, o automonilis, kaip tada su padangom?

Rašyti komentarą