BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Breaking news! Radau!

Radau, radau! Ne šiaip ką, o dėdės Ūso nuotrauką! Ir visą net savo asmens aprašymą! Tiesa, pasirodo anksčiau biški blogai jo pavardę buvau užfiksavus, viena raidę neteisingai rašiau.

http://www.swedenintouch.se/People/Profile/?userid=1253

Made my day. Vaizdas pagrindinėje nuotraukoje maždaug 15-20 metų senumo, jeigu ką ((: Jei paspausit ant “Pictures”, tai pamatysit kaip jis atrodė prieš kokius 10 metų. Visi kas matė vienbalsiai nusprendė kad čia vestuvinė nuotrauka, ne kitaip. Arba jis bolivudo filmuose filmavosi anksčiau? (: Dabar jis dar labiau pasišiaušęs ir dar labiau ūsuotas.

He, he - va ir atsimazinau bent kuriam laikui nuo paparacinimo.

Gūgl, ai lav ju.

Rodyk draugams

Komentarai (10)

 1. Roota:

  Meid mai dei :D

 2. kietas bičas! toks tikras vietinis nuo indo-gango upių slėnių.
  nors hobiai tai tokie "nežinau ką čia parašyti į šitą laukelį, bet prie jo yra žvaigždutė required", bet lingvistiniai sugebėjimai tai neprasti :)

 3. aha, jau išryškinom, kad kiniečių kalbą jis mokėsi prieš 15 metų ir nieko nebeatsimena apart 'nihau' ((: taip kad turiu itarima, kad ten tik atrodo neprastai

 4. na, su tokia išvaizda jis gali prirašyti bet kiek tų kalbų - vistiek kai šnekės visos skambės labai panašiai linksmai, tikriausiai :)

 5. viktorija:

  ak, koks vyras :D

  bet kaip tau gerai - gali visaip varyti atvirai ant bendradarbių ir šiaip aplinkinių žmonių, o jie niekad ir nesužinos…

 6. viktorija - tikrai taip, labai patogu. tiesa, labai sunku atsikratyt po to įpročio tėvynėje būnant - vis dar galvoji kad nieks aplink taves nesupranta.

 7. studentholic:

  shiny, o Švedijoj daugiau lietuvių nėra? :)) Nes aš čia taip nerizikuočiau, praktiškai kasdien išgirstu lietuviškai šnekant :D

 8. redvel:

  ou mai gad ;) Atrodo, aš įsimylėjau ;D

 9. studentholic - tai del to as lietuviu ir neapkalbu, tik visokius dedes usus ((: tautieciu cia apsciai, vien mano departamente kokie 6 trinames

  redvel ((: zinok jau mano sese ji uzsisake kaledoms, sorry. beje, vedes ir turi du vaikus

 10. Liolik:

  :D Tiksliai, gal jis uzdarbiavo Bolivude anksciau :D

Rašyti komentarą