BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Nelaimė

(Dviračių šalyje ir nelaimės dviratinės)

Šniurkšt. Mano mylimas dviratukas ėmė ir pavirto paspirtuku… Bah!

Kaip vakar paaiškino vienas kolega lietuvis erasmietis dviračių ekspertas - nusidevėjo kokie tais “šuniukai” esantys galiniam rate, kurie atsakingi už tai kad kai minami pedalai ir sukamos žvaigždutės, tuo pačiu sukasi ir ratas.

Nes dabar gali pedalus mint kiek tik nori, o ratas nesisuka. Pravalas. Sakė kad ten taisyt neapsimoka, labai jau sudėtinga viską išardyt, reik specialių įrankių ir kt.. Teks visą ratą keist matyt. O jei dar ir žvaigždutes, nu tai jau kaip ir pradinę mano dviračio kainą viršys (:

Aš net nežinojau kad ten kažkokių šuniukų esama ((: Prisimenu, kažkada maža būdama tikėjau kad mano šokdynės tose plastmasinėse rankenėlėse nykštukai gyvena. Bet kad dviračio rate kažkokių mistinių gyvių esama? ((:

Sakėm su Brangiuoju eisim paslankiot po rajoną, paieškot gal rasim kokį tinkamą kandidatą nuardymui. Daug čia visokių apleistų dviračių voliojasi, kaip žinia (:

Rodyk draugams

Komentarai (8)

 1. Roota:

  Galiu trumpai tiesiai sviesiai pasakyt, kaip didele visos judancios technikos zinove, kad pas tave sugedo ne suniukai, o sankaba.

  Po esmei tiek, parodziau savo erudicija, tai jau einu.

 2. ((: sankaba, tu, sankaba. shuniukai kaip suprantu yra sankabos dalis. taip kad ne visa sankaba sugedo! o tik shuniukai nusidevejo! vat!

 3. OMG, vargshas Mingo.. Uzuojauta ir sekmes su remontu!

 4. Esu tikra, kad čia nykštukai iš šokdynės pasidarbavo. Nes aš tikrai tikiu nykštukais. Jie ir šviesoforuose sėdi, ir akmenukus mėto žvyruotame kelyje į stiklą…

 5. aš dar niekaip nepradedu savo dviračių sezono, nors jau pripučiau padangas ir sutepiau grandinę. negi važiuosi per šaltį ir lietų?
  nors ką čia skųstis? tu juk kiekvieną dieną važinėji nepriklausomai nuo oro sąlygų. gerai tau.
  tikiuosi, kad mano dviračiavimo sezono atidarymas nenusikels labai jau toli :)

  beje, kaip sekasi su remontu ar naujo aparato paieškom? kaip dabar iki universiteto nusigauni?

 6. dviraciu sezonas.. ((: cia tokio dalyko ner

  su remontu nesekas nes ner laiko ir sveikatos. vaikstau peshkom kolkas (: grazus oras, eit netoli, tai kolkas dzin

 7. [...] mano puikusis geležinis žirgas vardu Mingo jau pataisytas! Šuniukus sėkmingai pakeitė, viską sąžiningai alyva sutepė (ko pasekoje dabar visos mano [...]

 8. [...] prieit reik magnetinio rakto, tai jie saugūs (: Remontai per tą laiką buvo “net” du (keitė šuniukus ir tiesino ratą), tai sakyčiau dar labai gerai [...]

Rašyti komentarą