BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Triušiai

Kaip žinia, kinų nauji metai vakar buvo. Pas mus gana didelis įvykis, kadangi labai daug kolegų iš tų tolimų kraštų, kur visiems tai pagrindinė metų šventė (: Jei pažįsti bent vieną kinietį, taivanietį, ar tailandietį tai neišvengiamai žinai ir apie jų naujus metus. Labai linksmai trečiadienį (išvakarėse) visi vakare žiūrėjo į laikrodžius, kada jau čia jau jau jau! Tai vieniems buvo 17:00, kitiem 18:00, tai ir sveikino visi vieni kitus pagal savo gimtasias laiko juostas ((: atrakcija.

Na o bet mane asmeniškai labiausiai nustebino visų jų reakcija kai linkėjau “Be a good rabbit” (gudriau nesugalvojau, sorry) – pasirodo jų akyse europiečiui čia labai aukštas išprusimo lygis žinot kad a) kinų kalendoriuje yra gyvūnai pagal metus b) žinot kokio gyvūno metai bus. Išbandžiau net su 4 kolegom, visi vienodai nustebo ir pasijaučiau pakilus jų akyse ((: Visi klausinėjo, kaip čia taip ir kodėl aš žinau apie tuos triušio metus, tai net nežinojau ką sakyt. Kažkaip kai Lietuvoj augi tai visada prieš naujus metus per kokias žinias pasako kieno metai bus, visi žino kieno metais gimę.. Ir iš kur mes tokie išprusę?

Niekad anksčiau nebuvau pagalvojus, kad žinojimas apie kada kokio gyvūno metai yra kažkoks ypatingas apsišvietimas.. Bet matyt bent Švedijoj tai nelabai kas domisi tokiais dalykais. Keista (: Ar aš ir lietuvių kontingente mažuma?

Tokie va gilūs filosofiniai klausimai kankina prieš savaitgalį…

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (6)

  1. Kiek mano atmintis paveža - kokie metai bus pagal kiniečius visada žinau. Net nežinau iš kur.Specialiai neieškau, bet kad visur rašo, visi kalba:)

  2. Iš kur Švedijoje daug azijiečių? :) Ar čia susiję su jūsų kompanijos specifika?

  3. as ne kompanijoj dirbu, as universitete doktorantura darau. o normaliuose europos universitetuose visada daug azijieciu
    lorca - tai va, keista, ne?

  4. Tai matyt todėl, kad mes maži ir vis dairomės kaip didesni gyvena:)

  5. gal (: idomi teorija… bet palyginus su kinijos populiacija, visi mes mazi europoj

  6. Kad kinus nustebinai savo žiniomis apie tuo triušius, tai gerai - didelis pliusas mums, lietuviams. Žiūrėk, kur nors ir išgirsi “Kokie tie lietuviai gudrūs.”

Rašyti komentarą